Сучасний молодіжний стиль весільної відеозйомки

Якщо Ви зі своєю другою половинкою готуєтеся поєднатися у шлюбі і весілля для Вас – це щось більше, ніж просто данина традиціям, то напевно Ви приділяєте багато уваги підготовці до цієї важливої ​​події. Можна не сумніватися, що сучасні майбутні молодята мріють про те, щоб матеріали відеозйомки з їх весільного свята були яскравими, молодіжними та стильними. Сучасний процес весільної відеозйомки можна розділити на два основних види: репортажна, тобто точна фіксація всіх весільних подій, і постановочна, тобто творча робота, в ході якої Ви самі зможете вибрати індивідуальний стиль відео.

Під час проведення постановочної відеозйомки Ви заздалегідь можете продумати і підібрати кадри, в яких будете брати участь в якості нареченого і нареченої. Найчастіше така відеозйомка ведеться під час зборів винуватців свята і під час прогулянки, наприклад, у парку або старовинними вуличками вашого міста.

Якщо Ви заздалегідь грамотно підберете місця для весільної відеозйомки, Ви зможете отримати якісний молодіжний весільний фільм зі своїм персональним стилем і сценарієм. Для того, щоб ваша весільна відеозйомка пройшла якомога успішніше, і Ви в майбутньому змогли насолоджуватися стильним, модним і сучасним відео з вашого весілля, заздалегідь підберіть цікаві ідеї, які використовуються в сучасному процесі ведення весільної відеозйомки, але не забувайте, що головне залежить все ж від Вас самих – будьте максимально природні, забудьте про те, що Вас знімають, посміхайтеся один одному, відчувайте, що Ви красиві і молоді, і Ваше весільне відео вийде по-справжньому яскравим, а його стиль буде не тільки сучасним і молодіжним, але і дійсно оригінальним!

Коровай або весільний торт? Дотримуватися українські звичаї і замовити коровай на весільний стіл, або піддатися віянням моди і купити торт? Саме це питання часто мучить молодих при підготовці до весілля. Батьки, звичайно, виберуть коровай, тому що на весільному столі обов’язково повинен бути хліб. Але що ж робити молоді, яка встигла відвикнути від уплетання булок і з більшою охотою спробує шматочок торта. Можливо, піти на компроміс і придбати обидва вироби? Відповідь на ці та інші питання, а також весільні традиції, ми спробуємо знайти з вами, щоб полегшити вам і без того складний вибір.

Традиція випікання короваю Колись процес випікання короваю на весілля був не просто символічним, а навіть містичним. Вважалося, що від нього залежить майбутня спільне життя молодят, а також матеріальний стан. Тому коровай обов’язково повинен був бути великих розмірів, і чим більше, тим краще. Прикрашали виріб гілочками калини, колосками. Тісто замішували обов’язково заміжні і щасливі в шлюбі жінки. Торкаючись до тіста, вони ділилися своїми побажаннями, енергією і зарядом з молодими, як би магічно передаючи їм частинку свого щастя. Коровай не можна брати голими руками. Саме тому він йде в парі з рушником. Батьки жениха і нареченої благословляють молодих короваєм на довге спільне життя. Вважається, що той з пари, хто відкусить більше шматок, неодмінно стане головним у сім’ї. Крім цього, існує безліч традицій і обрядів, пов’язаних з короваєм. Все залежить від регіону нашої країни. Але незаперечним залишається факт – коровай дуже важливий елемент на українському весіллі.
Весільний торт
Торт на весіллі теж символізує хліб. Раніше такого десерту не існувало, і на весільний стіл пекли солодкі пироги. Зараз же ми знаємо безліч різноманітних видів цього десерту. Вважається, що переломити шматок хліба, тобто порізати торт, означає запастися удачею на багато років. Фактично торт виконує ту ж функцію, що і коровай, проте в більш сучасній інтерпретації. За своєю структурою весільний торт набагато легший до вживання. За рахунок солодкого крему, фруктів і ягід, гості з великим задоволенням поласують шматочком тортика, ніж короваю, якого багато не з’їси. Крім того, торт прикрасить будь-який стіл і може стати однією з головних фішок весільного банкету.

Що вибрати
Сенсу купувати і весільний торт, і коровай немає, так як гості фізично не зможуть спробувати обидва страви. Але ці дві улюблені традиції все-таки можна поєднувати. Якщо ви вирішили, що на вашому столі обов’язково буде коровай, відмовтеся від торта в класичному розумінні цього слова. Замість цього організуйте Кенді-бар або подайте капкейкі. Гості зможуть розділити з вами солодкість свіжого короваю і, за бажанням, перекусити десертами. Це один з найбільш вигідних варіантів поєднання короваю та торта на одному весіллі. Також, якщо ви все-таки мрієте про величезний багатоярусний весільний торт, а батьки ніяк не погоджуються відмовитися від короваю, убийте двох зайців одним пострілом. Замовте пам’ятні пряники і бублики для ваших гостей. Вони стануть не тільки відмінним подарунком, а й розбавлять весільне меню. А батькам буде спокійніше – на ваше весілля все-таки був хліб. Немає нічого страшного і в тому, щоб порадувати гостей відразу двома десертами, і короваєм і тортом. Просто реально оцініть їх фізичні можливості. Можливо, варто подбати про те, щоб запакувати щось з солодкого гостям з собою.

Товщина пальця – непостійна величина, оскільки це жива матерія. Тому розмір пальця змінюється в залежності від навантажень, температури повітря, кількості рідини, яку випиває людина. Тому ми підкажемо вам важливі правила, як правильно вибрати розмір обручки. Врахуємо зміни в товщині пальців і будову. Так ви зможете точніше визначити розмір кільця, адже носити його планується все життя. Розмір кільця – яким він буває Що означає розмір кільця, якщо ви підійде до продавця і назвете конкретну цифру? Це діаметр кільця, позначений в міліметрах. Він варіюється в цифрах – 15-23. Найпоширеніші жіночі розміри – 17-18, а чоловічі – 21-23. Є і половинки: наприклад, 15,5, 22,5. Ви точніше визначитеся з об’ємом, якщо попередньо поміряєте кільце.

Але не пийте перед цим багато рідини, не займайтеся інтенсивно спортом. Це змінює обсяг пальця. Не можна міряти кільце відразу з морозу або перебування на спеці. У першому випадку палець стає тоншою, в другому – наливається. При неправильному виборі кільце здатне занадто тиснути або, навпаки, скочуватися з пальця. Нікому не хочеться відчувати дискомфорт через тісноту металу на пальці або втратити обручку. Чому трапляються помилки вибору обручки Навіть якщо ви правильно виміряли розмір кільця і ​​вже вибрали його в ювелірному салоні, зверніть увагу на бренд. Лише деякі марки роблять стандартні вироби, бездоганно відповідають зазначеним розмірам. Різниця в розмірі, зазначеному на етикетці (бирці), здатне складати максимум 0,3 мм. Тому колечка з одним і тим же зазначеням на бірці діаметром сідають на палець по-різному. Одне кільце з розміром, наприклад, 16, сідає чудово, а інше з такою ж цифрою може жати або скочуватися. Що робити? Купувати вироби тільки перевірених і надійних брендів. Вибирати адекватну ціну. Аналоги дешевші або копії відомих торгових марок часто відрізняють похибкми в розмірі.
Ширина кільця
Вона має величезне значення. Широкі кільця (8-10 мм) мають більший діаметр, ніж вузькі обручки до 5 мм. Похибка становить близько 0,5 мм. Запам’ятайте правило: чим ширше кільце, тим щільніше воно сідає. Чим вужче кільце, тим вище ймовірність того, що воно сяде нещільно. Тому правильно підібрати розмір кільця потрібно з урахуванням будови пальця.

Пальці музиканта
Для довгих і тендітних пальців підійдуть обручки до 4 мм ширини. Це вузький варіант. А широкий варіант візуально зробить палець тонше і довше. Його теж можна застосувати – це кільце 8-10 мм шириною. Пухкі і короткі пальці люблять ‘золоту середину’ у виборі кілець. На них прекрасно виглядає колечко шириною 6-8 мм. Зверніть увагу на довжину, ширину і повноту суглоба. Для широких суглобів при вузьких пальцях варто підбирати тип обручки, який легко тримається на фаланзі, але щільно проходить через суглоб. При більш вільному варіанті і більшому діаметрі обручка буде бовтатися і крутитися на пальці. Це незручно, доведеться постійно поправляти. Якщо фаланга пальця по повноті приблизно дорівнює обсягу суглоба, вибирайте кільце впору – без запасу і щоб сиділо не дуже щільно. Інакше при підвищенні температури повітря або інших обставинпх, коли палець наллється, кільце стане тиснути. В ідеалі походіть з кільцем на пальці хоча б півгодини, щоб відчути, наскільки воно комфортно для вас. Тепер ви знаєте, як вибрати обручку і правильно визначити розмір.

Як правильно вибрати
В образі нареченої важлива кожна деталь. І мова йде не тільки про саме плаття. Не менш важливо є і те, що одягнуто під ним. Незважаючи на те, що нижню білизну приховано від поглядів, саме вона диктує настрій, дозволяє відчути себе спокусливою і чарівною. Вибір нижньої білизни для нареченої непростий. Треба враховувати не тільки естетичні характеристики, але і фасон сукні та комфорт. Так чи варто робити вибір між краса чи комфорт? Яка білизна найкраще підходить нареченій? Як поєднати білизну з сукнею? Відповіді на ці та інші питання ми вже підготували спеціально для наших прекрасних читачок.

Поради щодо вибору білизни:
Уникайте занадто яскравих і кричущих відтінків, наприклад, чорного або червоного. Ці кольори не відповідають образу нареченої. Нижня білизна для наречених має бути пастельних відтінків, білого або рожевого кольору.
Вибирайте білизну під плаття. При деяких фасонах, наприклад, приталених, білизна може грати дуже важливу роль і бути помітною. Обов’язково міряйте з сукнею.
Якщо хочете здивувати чоловіка чимось особливим, виберіть відразу два комплекти. Один зручний і підходить під плаття, а другий спеціально для першої шлюбної ночі. Зверніть свою увагу на корсети, пеньюари і, обов’язково, панчохи.
Купуйте білизну свого розміру. Нижня білизна нареченої має бути зручною. Вам зовсім не потрібно відчувати дискомфорт або постійно поправляти бюстгальтер. Це здатне зіпсувати враження від весілля.

Якщо у вас є проблемні місця або зайва вага, вибирайте коригуючу білизну. Щоб зробити плоским живіт, добре підійде корсет або спеціальні стягуючі трусики. Приділіть особливу увагу підбору бюстгальтера.

Білизна для обтягуючої сукні
Вибирайте безшовні і повністю гладкі комплекти. Це можуть бути комплекти з трусиків і бюстгальтера або боді. Головне – це примірка разом з сукнею. Попросіть близьких уважно подивитися, чи не видно білизни з-під сукні. В деяких випадках тканину настільки тонка, що навіть безшовне білизна може бути помітно. Розгляньте варіант зовсім відмовитися від білизни. Це буде набагато краще, ніж складки на платті.

Білизна для сукні з відкритим верхом

Якщо ви придбали сукню з відкритим верхом, купуйте бюстгальтер без бретельок, наприклад, балконет. Він добре підтримує груди і вдало виглядати практично з будь-яким одягом. Також можна надіти корсет або бюстьє, які, до всього іншого, сформують красиву поставу і підкоригують фігуру.

Білизна для сукні з корсетом
Купуючи сукні з корсетом можна зовсім відмовитися від бюстгальтера, так як в більшості випадків цю функцію виконує сам корсет. Однак деякі наречені все ж надягають бюстгальтер, щоб збільшити розмір грудей і виглядати більш ефектно. Ми не рекомендуємо використовувати звичайний бюстгальтер з пуш-апом, оскільки він може виглядати з-під сукні. Розгляньте варіант силіконового бюстгальтера.

Білизна для сукні з відкритою спиною
Спеціально для таких суконь був створений силіконовий бюстгальтер. У нього немає бретелей, застібки на спині. Зовні він схожий на дві чашечки від бюстгальтера, які застібаються попереду. Такий варіант відмінно підтримує груди, абсолютно непомітний під сукнею і багатофункціональний. Крім силіконових, існують також бюстгальтери з прозорою спиною. Єдиний мінус – це те, що не дивлячись на прозорість, спинка все ж буде помітна. Трусики варто вибирати з дуже низькою талією і безшовні. Ну і, звичайно, при відкритому обтягуючому плаття потрібно мати ідеальну фігуру, так як приховати недоліки коригувальним білизною буде неможливо.